Jump to content
  • entries
    26
  • comments
    75
  • views
    4,300

Rode lunch


Salamandertje

5,089 views

Gisteren als onderdeel van de lunch een klein beetje fruit gehad. (ja een tomaat is ook fruit!) De opbrengsten zijn niet heel veel, maar iedere dag een klein beetje is ook wel lekker snoepen.

DSCN044747771376859467.JPG

 

Ik ben stekjes aan het maken van mijn pepermunt. Vind 'm zelf vele malen lekkerder dan de huis-tuin-en-keuken munt. De stekjes zijn ook te ruil aangeboden op de MTFD, maar tot nu toe nog geen enthousiastelingen gehoord/gevonden. En als niemand er een wil, dan gaan ze op facebook en raak ik ze alsnog wel kwijt.

DSCN044841841376859605.JPG

 

De Sarian F1 aardbeien beginnen te rijpen. Ze krijgen wel een apart kleurtje en ze verkleuren heel anders dan de Ostara's, namelijk van groen naar bruin. Hopelijk worden ze nog wel mooi rood! Er zitten in ieder geval volop bloemknoppen en vruchten aan.

DSCN045171111376859718.JPG

DSCN045455901376859726.JPG

 

Een van de uitlopers die ik ingegraven heb heeft ook zijn kopje boven de aarde uit gestoken! Leuk

DSCN045347081376859778.JPG

 

Verder gaan de dingetjes gewoon hun gang. Zo af en toe lekker sla eten, een paar tomaatjes plukken en frambozen snoepen. De wijnbes is nu echt uitgebloeid en wordt over een paar weken gesnoeid. De nieuwe scheuten zijn echt heel hard gegroeid, dat beloofd wat voor volgend jaar .

2 Comments


Recommended Comments

Leuk toch elke dag wat snoepen uit je tuin? Doe ik ook, aardbeitje hier, tomaatje daar.

Ik wil wel graag een stekje van je pepermunt, ben nog druk bezig met mijn ruilijstje voor de mtfd!

Link to comment
Leuk toch elke dag wat snoepen uit je tuin? Doe ik ook, aardbeitje hier, tomaatje daar.

Ik wil wel graag een stekje van je pepermunt, ben nog druk bezig met mijn ruilijstje voor de mtfd!

 

Weinig eindigt in een gerecht inderdaad haha. Ik heb 'm voor je gereserveerd in m'n ruillijst topic!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...