Gisteren lekker bezig geweest. De avond stond in het teken van opruimen in de tuin. 10 vierkante meter onkruid verwijderd, de laatste meters gazon omgespit, het laatste bergje grind weg, 2 zielige buxus-struiken verwijderd en al het onkruid in de aanhanger. Kan het zo naar de stort Klein begin gemaakt met het verplaatsten van de grote berg waaltjes, daar ga ik vanavond mee verder. Alle stenen netjes opstapelen totdat ik ze over een paar maanden nodig heb.
's Avonds nog wat peulen voorgezaaid, een paar extra pepers (pimiento del piquillo) en een paar extra gele cherry tomaten, omdat er niet genoeg gekiemd zijn. De gekiemde pepers, tomaat en paprika's staan nu mooi onder de lampen te groeien, ik hoop echt dat dit allemaal goed gaat. Soms denk ik dat ik het allemaal al veel te serieus aanpak, voor iemand die pas aan z'n eerste tuinseizoen begint. Aan m'n enthousiasme zal het niet liggen
Vandaag de rest van de dag duimen dat ze van de woningstichting bellen om een afspraak te maken voor het afgraven van het puin. Zodra dat voor elkaar is kan de moestuin gevormd worden!
Aanbevolen reacties