Mijn tuin 2016
Wat foto's van mijn fruit/moestuin van dit jaar.
Aardappels. Een deel heb ik verplant, blijkbaar heb ik vorig jaar niet alle aardappels gerooid uit de tuin en die kwamen vrolijk weer op. En verder aangevuld met huis tuin en keuken aardappelen van de Jumbo. Ik ben benieuwd wat dit gaat worden.
Dit jaar niet heel veel appels in de boom, beurtjaar voor beide bomen. De appels worden volgens mij wel groot dit jaar!
De kers valt dit jaar wederom tegen. Wederom ontzettend veel bloesem gehad maar er hangen nu slechts 15 of 20 kersen in. Er staat nu een tweede kersenboompje naast, ik hoop volgend jaar dat ze elkaar gaan bestuiven.
Peren in de perenboom. Ook hier valt de hoeveelheid peren tegen maar worden ze denk ik wel erg groot.
Hier heb ik heel erg last van, een paar honderd van dit soort niet bevruchtte peertjes die na verloop van tijd uit de boom vallen.
Deze pruim ( Champion ) afgelopen maandag gehaald bij een specialist, boompje is ongeveer zes jaar oud en er zitten al aardig wat pruimen in.
1 Comment
Recommended Comments