Jump to content

Bjorn's Blog

  • entries
    3
  • comments
    3
  • views
    650

Eindelijk weer een update


Met de geboorte van ons derde kindje en een ongeplande verbouwing van de achtertuin heb ik het de laatste tijd erg druk gehad, waardoor ik hier niet actief heb kunnen zijn. Nu heb ik weer wat meer tijd om regelmatig een update te plaatsen.

 

Natuurlijk heb ik ook in de moestuin niet stil gezeten, al lopen sommige groenten wel wat vertraging op ten opzichte van mijn originele planning.

 

Hier een overzichtje van hoe mijn tuintje er op dit moment bij ligt:

 

DSC_0471.JPG

Een overzicht van de vier bakken in de voortuin.

 

DSC_0472.JPG

In de eerste bak staan de eeuwig moes en de aardbeien. De courgettes zijn al gezaaid, maar zijn nog niet boven gekomen.

 

DSC_0473.JPG

In de tweede bak staan o.a. de kruiden (veel te dicht op elkaar) en de pepers en paprika's. Ook hier is courgette gezaaid en komkommer, maar de twee laatste zijn nog niet boven gekomen.

 

DSC_0474.JPG

In de derde bak staat veel (zomer- en winter)wortel. Daarnaast pastinaak (rechts achter) en nog een paar rijtjes raapstelen (links achter). Voorin zijn boontjes gezaaid, die zijn net boven gekomen.

 

DSC_0475.JPG

In de vierde bak is veel snijbiet te zien, daarnaast nog een rijtje pluksla en lente-uitjes. De Raapstelen die hier stonden zijn al allemaal geoogst. Ook zijn in deze bak nog boontjes gezaaid, maar die zijn zo klein dat het nog niet waard was om ze op de foto te zetten.

 

DSC_0470.JPG

Dan heb ik in de achtertuin nog een bak waar de peultjes en de tomaten in staan.

 

Over de meeste groenten ben ik wel tevreden. De lente-uitjes duren langer dan gedacht en de plantjes van de pepers blijven erg klein, al beginnen ze de laatste wek wel een beetje te groeien. Spruitjes is helaas helemaal mislukt. Misschien volgend jaar nog eens proberen, want ik heb nog een beetje zaad liggen.

 

Hier ook nog een paar oogstfoto's:

 

19 april: de eerste raapstelen.

DSC_0315.JPG

 

26 mei: de eerste peultjes.

IMG-20140526-WA0002.jpg

 

Opmerkingen en tips zijn altijd welkom.

 

Groeten,

Bjorn

2 Comments


Recommended Comments

Jane Doe

Posted

Gefeliciteerd met jullie 3 kind, zoon of dochter?

Tuin zier er goed uit en mooie oogst.

Bjorn

Posted

Gefeliciteerd met jullie 3 kind, zoon of dochter?

 

Na een dochter(4) en een zoon(2), nu weer een dochter.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...