Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Het heeft tenenkrommend geduld gekost maar het is eindelijk Mei en na de ijsheiligen met redelijke tot echt mooie temperaturen! Afgelopen 14 dagen begonnen met het afharden en uitplanten van de tomatenplanten,pompoenen,courgettes en komkommers,dahlia’s en strobloemen,broccoli en spruitkooloh en de stokrozen mag ik natuurlijk ook niet vergeten! De aardbeien laten zien dat er hard gewerkt wordt om prachtige zoete rode vruchten te gaan geven en heb ik voorzien van een beetje extra mest.

Margrieten,zonnebloemen en riddersporen barsten uit hun potjes na een paar zonnige dagen.De prei en lente-uitjes staan vrolijk wuifend in de koude bak en de rainbow wortels groeien tegen de klippen op!De eerste erwtjes hebben al peulen hangen en de pastinaken laten hun hoofdjes boven de grond zien.
De erwtenIMG_9621.thumb.jpeg.b84d08d18fd6c42b94117c08e1a81dcb.jpegIMG_9608.thumb.jpeg.cdf51ea86464c0801d2512c295152ac5.jpeg
De kruidentuin hebben we inmiddels aangevuld met kamille en salie plantjes.
Als ik even een pauze neem en genietend rondkijk ben ik zo trots en tegelijkertijd verwonderd dat we dit alles uit die miniscule zaadjes hebben weten op te kweken!!!

 

IMG_9620.jpeg

 

aangepast door Rabarbertje

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.