Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

bonnie f

Leden
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. bonnie f reageerde op Tanja65's topic in Groente
    @Petrasmoestuin waarschijnlijk wel. Ze blijven langer produceren dan een gewone courgette. Hebben ook minder last van meeldauw.
  2. bonnie f reageerde op Tanja65's topic in Groente
    Ik raad iedereen die een klimmende courgette wil de Tromba d'Albenga aan. Officieel een pompoen maar jong heel lekker als courgette. Wel een forse plant. Maar ik haal er zeker 50 vanaf.
  3. Zijn de bobbels aan de onderkant van het blad wit. Dan zou ‘t een of andere galmijt kunnen zijn. Meestal niet heul erg.
  4. 2 dagen bloemkool. Gisteren gewoon een avg-tje. Vanavond stamppot bloemkool-aardappel met oude kaas. Met wat geroosterde bloemkool en pinda's erover. Ik vind de bloemkool (en broccoli) uet echt zoveel lekkerder dan uit de winkel.
  5. bonnie f reageerde op Tanja65's topic in Groente
    Misschien wat lomp maar 29 van 10 planten is erg weinig. Maar je moet het doen met wat je hebt…..
  6. bonnie f reageerde op Rookie's topic in Groente
    Ik heb ook beide. Dit lijkt me zeker geen trombe. Geen gestreept blad en de vruchtjes zij krommer bij de trombe. Maar garantie tot aan de voordeur.
  7. Vanmorgen weer om 5.15 op. Aardbeien, frambozen, bessen en peultjes geplukt. Onkruid weg. Water gegeven en toen over op de minder leuke zaken. We hadden een hasn gekregen voor de slacht. Een agressief kreng. Het was wel een oudje (2,5) dus de poten liggen in t vet te sudderen en de filets in de sousvide. Het was een zwarte zijdehoender. Geen kriel. Heel donker vlees. Bijzonder. Het mooie was dat de eigenaren blij waren met het feit dat we het dier op zouden eten. En dat terwijl ze zelf vegetarisch zijn.
  8. Koude soep: courgette en koolrabi. Met zure room, citroenmelisse en munt. En veel peper voor de pit. Geserveerd met bieslook en wat feta.
  9. Ach, ik doe maar wat. Gisteren een aardappelsalade met tonijn, ei, broccoli en peultjes. Mosterddressing. Het restje was net mijn lunch... Vanavond vind ik het te warm voor een bbq dus ik begin met een koude courgette/koolrabisoep. Daarna wat gebakken verse krieltjes met een doperwtensalade en een kippenpoot. Die ligt al in de sousvide.
  10. Ik sta gewoon iedere vrije dag tussen 5 en 5.30 op. Lekker in de tuin aan het werk, alles in huis openzetten. Logeerhond uitlaten. Om 11.00 naar binnen bij de airco. En in de middag een siësta! De planten doen het prima. Vanavond of morgen ff sproeien. Normaal eten we 's avonds buiten maar vanavond blijf ik gewoon binnen.
  11. Gisteren om 5.15 opgestaan. Wat aardappels gerooid. Water gegeven. Onkruid verwijderd. Sjalotten geoogst, helaas klein gebleven maar beter werd t niet omdat t blad al afgestorven was. Kleinfruit geplukt. Bloemkool en heul veel broccoli geoogst. Veel pauzes genomen Toen was t 12 uur en ben ik naar binnen gegaan. Groente en fruit verwerkt en opgegeten!! En toen was t tijd voor een lange koele siësta. Zo lekker. Vandaag werken maar morgen weer vroeg op en de tuin in.
  12. Weerpeultjes. Nu met champignons en room. Nieuwe krieltjes uit de oven erbij. En een stukje varkenshaas.
  13. Gegrilde spitskool, stukje varkenshaas met champignons en gebakken nieuwe piepers.
  14. Aar gisteren na t werk lekker de tuin in. Aardbeien, peultjes, rode bessen en doperwten geplukt. Wat onkruid weggehaald. 300 liter in de kas laten druppelen. Broccoli en wat aardappel geoogst. Vandaag aan t werk in de gewone tuin.

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.