-
Welke snijplanken gebruiken jullie
Ik doe eigenlijk al heel lang met mijn houten planken. Ik schrob ze met loeiheet water en een borstel, en af en toe ook afwasmiddel. Idem voor houten lepels en spatels. Sommige heb ik al minstens 15 jaar.
-
Rumtopf, Wie doet er mee?
Ik houd niet van rum, en kan tegenwoordig slecht tegen drank. Jammer, anders zou ik zeker meedoen met lekkere drank en mooie vruchten en een prachtige römertopf.
-
Ze zijn er: eindelijk runderen op onze boerderij :)
Verwennerij hoor, die fruitsalades!
-
Rumtopf, Wie doet er mee?
Er stonden er verschillende. Eigenlijk zie ik altijd wel mooie exemplaren in de kringloopwinkels hier in de regio.
-
Rumtopf, Wie doet er mee?
-
Welke snijplanken gebruiken jullie
Ik ben bang dat je messen daarop heel snel heel bot gaan worden.
-
Wie kan mij leren snoeien, fruitstruiken fruitbomen en andere gewassen.
@Marcel fruitboomspecialist Ik heb de reclame uit je bericht verwijderd. Lees svp nog even de huisregels.
-
Teeltwedstrijd 2026.. Sperzieboon Purple Queen
Hahaha wat goed Liekie, op de valreep geraden! Leuke groente, makkelijk plukken ook want je ziet ze goed hangen 😀
-
Forum software update op 10 dec
Yes, dat had ik natuurlijk meteen moeten bedenken! Nu werkt het weer. Thx 🥂
-
Forum software update op 10 dec
Hm, ik heb hetzelfde probleem in de app.
-
Teeltwedstrijd 2026.. Sperzieboon Purple Queen
Stokrozen zijn tweejarig. Ik denk dus geen stokroos.
-
Werken waar je tegenop ziet
Klopt, je eerdere link linkt twrug naar dit topic ipv naar het artikel. Je tweede werkt wel goed.
-
Wat heb je net (in)gemaakt? (uit eigen tuin)
Er zat nog wel wat lucht in. En mijn diepvries was vol, dus ik wilde proberen of dit lukte.
-
Wat heb je net (in)gemaakt? (uit eigen tuin)
Ja, in de koelkast. Bij het vullen met kokende appelmoes zijn de potten en deksels zo schoon mogelijk, met kokend water afgespoeld na grondig afwassen. Met jam werkt dat tot nu toe prima, zit natuurlijk genoeg suiker in. Appelmoes niet. Dat wilde ik uitproberen, en dat is nu duidelijk.
-
Wat heb je net (in)gemaakt? (uit eigen tuin)
Een paar potten appelmoes weg moeten gooien, er zat schimmel op. Experiment mislukt, of eigenlijk geslaagd als je het beschouwt als 'laten we eens kijken of appelmoes met suiker zonder wecken ook houdbaar is. Niet dus. Vanaf nu houd ik het gewoon bij invriezen.