Ga naar inhoud

Moestuinfreak

Members
  • Aantal items

    9
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke informatie

  • Woonplaats / Regio
    Groningen
  1. Hoi, Mogelijk een "domme vraag", maar ik heb dit nog nooit eerder gezien..In mijn zelfgezaaide vleestomaten, wat inmiddels al hele planten zijn, zit één enorm dikke knop/bloem. Verder allemaal gewone bloemetjes, zoals ik gewend ben. Wat doet die ene enorme knop daar? Hij is ook echt veel groter dan de andere bloemetjes?? Ik heb vier vleestomatenplanten, en ze hebben het allemaal. Heb dit nog nooit eerder gezien in een tomatenplant. Iemand?
  2. Hoi, Een collega van mij maakt er soep van.. Zelf nooit gemaakt..
  3. Hoi, Ik heb een vraag over uien...In het voorjaar heb ik pooteuitjes gepland. Rode en gele. Nu heb ik eventjes voorzichtig gekeken, en bij één rij uien heb ik vier tot zes uitjes, ook zie ik meerdere stengels. Ze zitten in een kluitje aan elkaar vast. Bij de andere rijen zit gewoon één ui, maar dan veel groter.... How come??
  4. Moestuinfreak

    tuincentrum

    Hoi... Wat leuk isom te doen, en vaak veeeel goedkoper, is kleine dorpskwekers langsgaan..Bij mij zit even buiten de stad een kleine kweker die 10 vaste planten voor €10.00 verkoopt..Koopje! Zoheb ik bij een boerderij in de buurt, in het voorjaar, slaplantjes gekocht (bio), voor €0.10 per stuk..
  5. Volgens mij doet munt het altijd en overal...Niets zo makkelijk als munt!
  6. Hoi... De rode kool in mijn moestuin gaat als een speer..en dat baart mij zorgen! Vorig jaar is ie gaan bloeien..te rijke grond? Nu lijkt het erop dat dat weer gaat gebeuren, enorme veel groot blad, maar de boel sluit niet..Wie heeft een tip?
  7. Hoii.. Ik maak vaak thee van venkel met munt...Heerlijk! Ook als ijs-thee
  8. Lijkt echt een dropplant...
  9. Hoi! Moestuinfreak heb ik mezelf maar genoemd...Samen met een vriendin heb ik een redelijke moestuin in het hoge Noorden! Ben een vrouw van 40 met man en een zoon van tien en een half.. De moestuin ontstond min of meer per ongeluk met een flinke dosis enthousiasme.. Een aardappelveldje, met twee soorten aardappels...Rijen peultjes, doperwten en capucijners, een tunnel met verschillende soorten sla, een tomatenkas, andijvie, witte-savooie en chineese kolen, rode bieten, wortels, spinazie en weet ik wat nog meer..Fruitstruiken (frambozen, witte bessen, zwarte bessen enz.), dit alles afgerasterd met een heg Oostindische Kers.. Vorig jaar was de experimentele fase..alles bij elkaar en dwars door elkaar heen, rode kolen in de bloei en een mislukte tomatenoogst...Tsss.. Dit jaar wat serieuzer te werk gegaan..en, until so far...gaat het voorspoedig! Groetjes!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...