Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Gitta

Leden
  • Registratiedatum

  1. Akelig beesten zijn het. Ze vernielen een hoop planten.
  2. Prachtig Frans! Heerlijk.
  3. Ja, dat vind ik ook. Groeien vooral in lengte ipv breedte. Daar was ik blij verrast van.
  4. Ik heb gelukkig allemaal dezelfde potjes van Bonne Maman. Ik ga ervan uit TO82, maar zal het eens na meten. Gelukkig zijn die afwijkende maat ook te bestellen.
  5. Wat een prachtige passata heb je kunnen maken met het nieuwe apparaat. Daar ga je lang plezier aan beleven. @driepinter
  6. Gitta reageerde op Guus D's topic in Babbeltuin
    @hazeltje handig zo'n slijper. Ik gebruik nu met veel moeite die bij mijn messsenset zit. Maar die is eigen te groot. Ik ga maar eens op die site die je noemt kijken. Lijkt me iets handzamer voor de snoeischaar. @driepinter ik ben benieuwd hoe het apparaat uit Italië bevalt. Ik snap ook heel goed dat je het liefst dezelfde soort potten hebt om in te maken. Ik ben nu nog vooral aan het uitproberen. Maar als ik straks lekker bezig ben, dan ga ik ook voor uniformiteit. Maar eerst nog even zo met gekregen potten.
  7. Gitta reageerde op Guus D's topic in Babbeltuin
    Klopt, veel tomaten zaad was op bij mij. Dus weer lekker ingeslagen voor volgend jaar.
  8. Gitta reageerde op Dewi's topic in Groente
    Ik zou ook iets van spinazie, andijvie of sla erin zetten voor de najaars teelt. Zonde om die plek onbenut te laten.
  9. Wat een prachtige en lekkere zepen @Jorieke123 en @jasmin Ik heb er nog lang geen tijd voor om daar mee bezig te zijn. Duurt te lang en als er dan iets is met de kids. Misschien over een jaar of 10.
  10. Ik zag nog bloemen en knoppen toen ik op vakantie ging. Ben benieuwd wat ik aan ga treffen als we thuis komen. Duurt niet zo lang meer.
  11. Gitta reageerde op Jorieke123's topic in Babbeltuin
    Hopelijk heeft het rond Apeldoorn wel voldoende geregend gisteren. Dat zou voor de buurman weer een hoop schelen wat water geven beteft.
  12. Gitta reageerde op Jorieke123's topic in Babbeltuin
    Die hebben wij ook. Wij doen het net als jullie met de deuren en ramen open zetten. Ook onze jongens kennen het deur beleid goed. Dus als ik in de tuin bezig ben en de jongens zijn binnen bezig. Houden zij de temperatuur in de gaten. Handig dat ze daar nu oud genoeg voor zijn om mee te kijken.
  13. We eten bijna elke dag uit eigen tuin. Maar vaak vergeet ik dat hier neer te zetten. Vandaag dacht ik er wel aan. Een ovenschotel met courgette, aubergine, paprika, platte en krul peterselie, ui en knoflook uet. Verder zaten er nog aardappelen en gehakt in en verschillende kruiden waaronder ook de paprikapoeder van Mellie's moeder. De chilivlokken kwamen ook nog uit eigen tuin. Mijn jongste vond het toch iets te pittig, dus die heeft nog een restje uit de koelkast gegeten. De oudste heeft juist nog een keer extra opgeschept. Het was een uitprobeersel, maar voor de meeste van ons pakte het erg goed uit. Ik zal het recept binnenkort hier in mijn recepten topic plaatsen. Nu even geen tijd.
  14. Vanmorgen geoogst Gisteren geoogst
  15. Oogst van de afgelopen dagen 4 augustus Vandaag

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.