Geplaatst: 20 januari 201510 j Hallo Wie heeft er ervaring met het stekken van kerstdennen ?Is dit mogelijk en hoe kun je dit dan het beste aanpakken ? Gr Nellie
Geplaatst: 20 januari 201510 j http://www.arboretumoudenbosch.nl/images/artikel%20aesculus%2041%20Bomen%20en%20stuiken%20vermeerderen(deel1)%20(2).pdf http://home.introweb.nl/m/menkehor/techniek.htm Kijk bij coniferen. En ook hier staat iets: http://www.linfomarkt.com/Nederlandse%20versie/nieuwsbrief%202011%20november.pdf In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.