Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Hallotjes!

 

Een jongedame hier van 22 jaar. 2,5 jaar getrouwd, dochtertje van 8 maanden en run samen met m'n man een eigen bedrijf (hierdoor werkt m'n man fulltime van huis en ik werk vanuit huis). Daarnaast hebben we twee chihuahua hondjes.

 

Ik heb het altijd al geweldig gevonden om groente en fruit te verbouwen. Heb nu lavendel thee, 2x cherry tomaatjes, 12x aardbeien en 4x sla. De sla staat in een soort van minikas op pootjes en de rest staat gewoon in potten buiten. Behalve de lavendel thee, die staat in de woonkamer.

 

Nu hebben wij een oude serre van familie gekregen en deze zijn m'n vader en manlief aan het ombouwen tot kas voor mij. Als alles goed is, wordt hij 2.13m diep, 2.40m breed en 2.35m hoog. Maar in de kas heb ik ook geen volle grond hoor, dus alles blijft in potten. Wil nog wel meer gaan verbouwen, maar moet me nog even inlezen wat zeg maar.

 

Ik hoop hier heel veel te leren!

Geplaatst:

Welkom en veel plezier hier

Geplaatst:

Welkom en we zijn gek op foto's.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Welkom beebj!

 

Succes dit jaar en met veel proberen zul je zien dat het meeste lukt!

Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..

Geplaatst:

Welkom! In potten kun je veel doen hoor, komt vast helemaal goed met de kas.

Geplaatst:

Welkom

"Natura non nisi parendo vincitur "

Geplaatst:

Welkom en veel plezier!!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.