Geplaatst: 30 juli 201510 j Hallo mijn naam is Hermien Heb sinds een half jaar een volkstuin samen met mijn man , wij vinden het heel leuk om zelf groente en aardappels te verbouwen .Maar heb toch nog wel wat vragen over dingen die we nu verkeerd hebben gedaan ,maar van fouten leert men haahha liefs Hermien
Geplaatst: 30 juli 201510 j Hallo Hermien, Voor vragen zit je op dit forum goed. Succes! Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Geplaatst: 3 augustus 201510 j Welkom en we zijn gek op foto's. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 5 augustus 201510 j Westkapelle? Mooie plaats om te wonen welkom op het forum en veel tuinier plezier
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.