Jump to content
Image Image Image Image Image
Image

Beginnen met moestuinieren


suikerbuikje

Recommended Posts

Vandaag heb ik voor het eerst mijn nieuwe moestuin bezocht. Ik neem 160 m2 over van iemand die het wegens gezondheidsredenen niet meer aankan. Dat betekent helaas ook dat het perceel nu voornamelijk volstaat met onkruid en in het midden een aantal enorm verwilderde druiven. De komende weken weet ik dus wat me te doen staat. Heel veel wieden. En hier heel veel lezen want tot op heden ben ik niet veel verder gekomen dan een hangmand met aardbeien

 

Gr.,

Angelique

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hoi,

 

wat fijn om te lezen dat ik niet de enige ben! van hangmand naar moestuin gevuld met onkruid...al heb ik het een beetje onderschat en een stuk van 539m2 weten te krijgen.

 

gelukkig net een tip gekregen waardoor ik het weer een beetje zie zitten.

 

je bericht is al wat ouder, hoe gaat het nu? ben je het onkruid al de baas? heb je al dingen in de grond gezet? Ik ben erg nieuwsgierig en zou graag om een hoekje komen kijken bij je....dus vertel, vertel, vertel!

 

gr paula

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...