Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Na een periode geen moestuin te hebben gehad, door verhuizing naar een andere plaats, dit jaar toch de tuindersvereniging maar eens bezocht. Gelukkig hadden ze geen wachtlijst en kan ik gelijk aan de slag op een mooi stuk van 2 are. Dit stuk heeft een tijdje braak gelegen dus het bevat veel onkruid, dit zal me het eerste jaar de nodige energie kosten, maar het loont de moeite. Begin november de knoflook geplant dus het eerste gewas staat al.

 

Ik ben zelf niet zo van het reageren dus ik zal voornamelijk meelezen, maar ik zal uiteraard wel reageren als er een onderwerp voor bijkomt waar ik een bijdrage aan kan leveren.

 

Groeten,

 

Jacobus

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...