Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

IMAG0385BURST002159051494954459.jpgHallo,

 

Ik heb dit jaar voor het eerst tomatenplanten. Deze staan bij mij in een hobby kas. 1 plant komt van de Aldi de andere 2 met gele bloemen komen

bij een handelaar vandaan. Deze planten zijn zeker geschikt voor in de kas. Nu ziet het blad er raar uit en krullen om. De foto's leveren het bewijs.

Is dit normaal bij een tomatenplant of wat is er mis?IMAG0384BURST002147011494954444.jpg

aangepast door Gast
Geplaatst:

Ik persoonlijk zou u aanraden om aardbeien bij uw tomaten aan te planten...gouden combinatie! En geef uw tomaten speciale tomaten voeding.

Geplaatst:

Hoe lang staan ze er?

Heb geen ervaring met gekochte planten maar zou denken dat ze door de stress van van pot naar volle grond en andere kas wel tijdelijk wat futloos zijn. Maar ik denk, nogmaals geen ervaring, dat ze er wel bovenop komen. Ziet er toch niet zo slecht uit?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...