Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Ik zou graag willen weten of hier mensen zijn met ervaring met het kersenras Sweetheart? Geeft deze als zelfstandige kers voldoende vruchten of is een ander kersenras aan te bevelen als kruisbestuiver? Welke onderstam is aan te bevelen? Colt of Giselsa5?

 

Alvast bedankt voor eventuele input.

Geplaatst:

sweetheart is zelfbestuivend en gis 5 is standaard. Alleen als je een grote boom wil kun je een andere onderstam nemen, maar in dat geval plant je hem meestal voor de spreeuwen.

Ben je een vogelvriend?

Meer dan 180 rassen abrikozen, perziken en amandelen te koop .

De kleinste met de grootste keuze.

http://www.windindewilgen.nl

Geplaatst:
  • Auteur

Dank voor je reactie. Ik ben wel een vogelliefhebber, maar de kersen houd ik liever voor mezelf. Dan lijkt de onderstam Gisela5 me inderdaad beter.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic