Mini-moestuin1984 Geplaatst: 9 mei 2018 Geplaatst: 9 mei 2018 (aangepast) ]Hoi hoi, Ik heb stokbonen gezaaid. De bonen zijn goed gekiemd. Het zijn nu plantjes met 3 blaadjes eraan.Ze staan voor het raam in de keuken.Echter nu worden de blaadjes door “iets” opgegeten. Ik zie geen sporen van een slak ofzo. Die komen ook niet in onze keuken lijkt mij. Wie heeft er een idee welk beestje de boosdoener is en wat ik er aan kan doen? Alvast bedanktGroetjes Marieke 9 mei 2018 aangepast door Gast Quote
speets Geplaatst: 10 mei 2018 Geplaatst: 10 mei 2018 Dat moet toch een relatief groot beest zijn. Een rups of een slak (kijk eens onder het potje en naar de onderkant van het potje). Enne... je hebt daar toch niet toevallig een kat rondlopen die wel een groen blaadje lust hè? Quote "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Mini-moestuin1984 Geplaatst: 14 mei 2018 Auteur Geplaatst: 14 mei 2018 Onder het potje kijken is een goede tip! De dader verstopt zich in ieder geval beter dan de naaktslakken in mijn tuin die gewoon gezellig rondom mijn sla zitten. De kat als boosdoener is ook goed bedacht, die van ons graast alleen ons stukje gras in de tuin. Quote
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.