Geplaatst: 21 augustus 20187 j Wie heeft er zin in negentien aardappelkistjes? Gebruikt maar goed.Of zoveel minder als je wilt uiteraard.Kost niets maar ze blijven niet eeuwig staan, later gaan ze in de vuurkuil. 21 augustus 20187 j aangepast door Gast
Geplaatst: 21 augustus 20187 j Ik heb je een PB gestuurd It ain't what you do, it's the way that you do it
Geplaatst: 21 augustus 20187 j Haha dat is snel! Dus dan hoef ik niet meer te typen dat ik er ook wel 4 gehad zou willen hebben maar geen idee had hoe deze in Groningen te krijgen (ietwat lastig in de bus).
Geplaatst: 22 augustus 20187 j Auteur PB me je adres en ik breng je er vier als het een keer zo uitkomt.... Er zijn namelijk nog vier ergens anders vandaan opgedoken..
Geplaatst: 23 augustus 20187 j Oh super zeg, dat is namelijk precies genoeg voor mijn uien en sjalotjes en stapelbaar. Ik stuur een pb tje.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.