Geplaatst: 17 september 20205 j Ik heb voorlopig geen plaats om mijn uitlopers in P9 potjes van aardbei Juni dragers in de volle grond te zetten Hoe laat ik ze best overwinteren om ze in het voorjaar op hun definitieve plaats uit te planten ?
Geplaatst: 18 september 20205 j Ik zou ze tegen jet eind van het seizoen als het blad afsterft op een redelijk beschutte plek buiten laten staan. Bijvoorbeeld in de platte bak met een goed verluchtigd raam er boven bij vorst of tegen een muur. Zorg dat ze niet te nat staan maar licht vochtig blijven en tot lichte vorst hoef je niets te doen. tegen strengere vorst beschermen, ze zijn toch wat kwetsbaarder in die kleine potjes. Voor/als ze weer gaan groeien bij de eerste warmere dagen oud blad er af en op hun plek zetten. Dat kan hier aan de kust al in maart zijn. Ik geef ze bij mijn arme grond een goede schep compost in het plant gat. Dat is voldoende voor de twee jaar dat ze staan. Geen (verse) mest geven. 18 september 20205 j aangepast door Patrijs De moestuin van Patrijs
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.