October 22, 201114 yr Bij het opruimen van wat kasten, vond ik nog een oude handkoffiemolen.Kan ik daar nog wat handigs mee (maken)? Koffie malen we eigenlijk niet zelf, maar kan ik er wat anders mee malen?Maïs? Pitten? Ik heb eigenlijk geen idee, maar wil hem ook niet zomaar weg doen.Iemand een idee?
October 22, 201114 yr Als je hem toch niet gebruikt, zou ik gewoon een wat (droge) mais ermee malen. Volgens mij is een koffieboon net zo hard als mais.
November 3, 201114 yr Vroeger toen ik nog ging vissen maalde ik daar alles mee.Kempzaad ging er prima mee. De rest weet ik niet meer, is te lang geleden. Zie wel in gedachten nog mijn overgrootmoeder ermee tussen haar benen mee zitte te draaien.
November 4, 201114 yr Mais kun je er prima mee malen, heb ik ook gedaan, je kunt er ook granen mee malen. Omdat het kan.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.