Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst: (aangepast)

Hoi allemaal, deze vraag gaat niet helemaal over mijn moestuin, maar op het stickervel naast mijn bananenplant zag ik afgelopen week helaas een larve zitten. Daarna heb ik er nog drie zien rondkruipen, maar ik kan maar niet vinden waar ze eventueel vandaan kunnen komen. We hebben wel wat onderzoek gedaan over welke larven dit mogelijk zijn, maar komen er niet uit omdat er zoveel soorten zijn. Het kopje is niet zo goed te zien, maar lijkt bruinig van kleur te zijn. Om die reden kunnen wij ook geen echte oplossing vinden. Hebben jullie misschien enig idee en tips over wat ik kan gaan proberen?

 

D6BB2BA8-F58B-4803-B4CF-828A67C9809B.jpeg

aangepast door Tamaras
Geplaatst:
41 minuten geleden, Tamaras zei:

Daarna heb ik er nog drie zien rondkruipen

Heb je die bij de zelfde pot gezien of op de grond b.v.?

Kan je zien of deze pootjes heeft? En zoja hoeveel? (Ik gok misschien 6pootjes net achter het kopje van de larva)

Eventueel nog een foto van dichterbij maken, en wat scherper.

 

Heb je motten in huis? Ik vind die er wel aardig op lijken.

https://www.biobestrijding.nl/bestrijding-van-voedselmotten/

 

  • Thanks 1
Geplaatst:

Hier lijken ze inderdaad erg op! In de zomer hebben wij inderdaad wel wat van die motjes in huis gehad. Ik had er net nog eentje gevonden, maar al weggehaald voordat ik dit had gelezen. Mocht ik er nog eentje tegenkomen zal ik nog een foto maken, heel erg bedankt in ieder geval!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...