Geplaatst: 31 juli31 Jul Ja klopt acpronk, maïs maakt ook wel van die 'ankers'. Mijn pandan krijgt nu echt aan alle kanten kleine scheutjes!
Geplaatst: 31 juli31 Jul Wat een leuk topic! Helaas vallen veel van de hier genoemde planten bij ons af. Citrus hystix, aloe vera, oxalis, monstera, ze zijn allemaal giftig voor katten. En wij hebben een nogal knagerig exemplaar thuis, dus tja. Ik heb mijn aloe vera’s met pijn in mijn hart weggegeven. De citrus hystrix zou ik ook héél graag kweken maar die overleeft het niet in de winter buiten. Het is. We houden het bij graslelie.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Leuk topic! Pandan staat bij mij op de lijst om uit te proberen. Ik heb al jaren citroengras en een dwergbanaan. De laatste geeft denk ik alleen met heel veel moeite vruchten (is mij nog niet gelukt) maar je kan de bladeren gebruiken voor oosterse stoomgerechten. Beide planten spelen in de zomer lekker buiten, maar ze doen het ook prima als ze binnen veel zon krijgen.Ik heb in het verleden ook kerrieboompjes gezaaid. Die vonden het na 2 winters voor een enkel glas raam wel welletjes. In een beter geisoleerd huis gaan ze denk ik langer mee. Was heerlijk om verse kerrieblaadjes te kunnen gebruiken bij het koken!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.