Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb een boel aardbeien..doordragers. Maar wat zegt dat? Ik heb een leuke oogst al gehad, maar er zit nu zo goed als niks meer aan, al een paar weken niet. Ik dacht eigenlijk dat ik voortdurend aardbeien zou hebben, tot oktober ofzo?

Aardbeien staan wel te dicht op elkaar. Wil ze wel uit gaan pluizen/wat meer uit elkaar zetten, kan ik dat het beste in het najaar doen?

Geplaatst:

Weet je wel zeker dat het doordragers zijn en niet een eenmaal-dragend ras? Heb je ze zelf daadwerkelijk gekocht en geplant? Want ik heb wel vaker mensen gesproken die dachten dat ze de hele zomer aardbeien zouden hebben maar bijna altijd blijkt het dan later toch om eenmaaldragers te gaan.

Geplaatst:

Klinkt inderdaad als eenmaaldragers. Mijn in februari gezaaide doordragers beginnen nu pas vruchten te vormen. (bij de buurvrouw overigens ook). Mijn eenmaaldragers zijn nu zo'n beetje klaar.

Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!

Geplaatst:
  • Auteur

Hmmm...inderdaad niet zelf gekocht en geplant. De vorige huurster van de tuin heeft ze er vorig jaar ingezet, en het zouden doordragers zijn....! Maar waarschijnlijk niet dus......?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic