Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

koude kas? of binnen kas?

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb dus over mijn moestuin van die plastic dakramen als zijnde een koude kas. Zie mijn voorstal topic voor de Foto's.

 

Nou staat er in de zaaiwijzer dat ik raapstelen moet zaaien in de kas. Bedoelen ze daar mijn koude kas mee of bedoelen ze daar het kasje mee dat ik op mijn verwarming heb staan?

Geplaatst:

Zeker niet het kasje dat op je verwarming staat Daar zaai je over het algemeen alleen zaadjes van planten die straks ook veel warmte nodig hebben. Zoals tomaten en paprika's.

Sla, radijsjes, spinazie, raapstelen, koolsoorten, zaai je allemaal buiten. Nu in dat koude kasje dus.

Geplaatst:

ah kijk heb ik ook weer wat geleerd.

Nog even vraagje wat betreft koude kas... zet je dat bakje dan buiten of wel binnen maar dan niet in de woonkamer ofzo?

Heb je daar eventueel nog tips voor Jorieke?

Geplaatst:

(in dit geval) Raapstelen teel je direct op de plaats van bestemming. Dus in die koude kas die Theepot bedoelt. Jij bedoelt zo'n (meestal groen) bakje met een doorzichtige plastic kap er op? Die zijn echt bedoelt voor voorzaaien. Van planten die je daarna uitplant in de tuin.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.