Geplaatst: 13 mei 201312 j Net alle boodschappen in huis gehaald voor een lekkere quiche met verse spinazie uit eigen tuin! Lekker met champignons, uitgebakken spekjes, uitje, kaas en knoflook! (foto volgt!) Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 13 mei 201312 j jaja, maak me maar jaloers (heb net zelf heerlijke sla uet, andijvierolletjes (parma + andijvie uet), stoofje en opperdoezertjes moeten eten )
Geplaatst: 13 mei 201312 j Auteur Klinkt ook goed rob! Hier mijn resultaat, met rucola salade ook uit eigen tuin: Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 13 mei 201312 j Ik zie groen van jaloezie ooh wat ziet het er heerlijk uit joh Was het niet lastig??want van spinazie komt toch heel veeel vocht af ?? :
Geplaatst: 13 mei 201312 j Auteur Nee hoor, was heel makkelijk. Ik heb het deeg gemaakt en laten rusten. Ik heb toen de paprika, champignons en de spinazie gewokt en het kookvocht afgegoten (want inderdaad komt er nogal wat vocht uit de champignons en de spinazie). Toen heb ik de uitgebakken spekjes en de hamblokjes toegevoegd (en knoflook), de springvorm bekleed met het deeg en toen gevuld met het groenten/spekjes mengsel. Daaroverheen geraspte kaas, en het eieren/melk mengel, weer kaas en toen de oven in voor 35 minuutjes. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 14 mei 201312 j aaaaah heb net ontbeten maar als ik dit lees rammel ik al weer, ja wokken is natuurlijk ook een optie daar had ik niet aan gedacht
Geplaatst: 14 mei 201312 j yammie, yammie.... ook vroeg in de ochtend een schele aanval van: Wil ik ook!!! http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Geplaatst: 15 mei 201312 j Vandaag ook een spinazie taart gemaakt, met spinazie uit de tuin, eieren, kaas en zout.Heel simpel maar wel heerlijk ! http://www.doudou-creaties.nlhttp://www.epipen-tas.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.