Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb meerdere vragen over verschillende planten.

- Ik heb 6 dagen geleden mini suiker mais zaadjes gepoot, er zijn nu al 11 van de 16 zaadjes op aan het komen. ze staan in potjes met cellofaan erover. moet ik de cellofaan nu al verwijderen of nog even erop laten zitten.

 

- Ik heb ook 6 dagen geleden koriander zaadjes gepoot op de zelfde manier als de mais hierboven, daar zie ik nog niks gebeuren, wel is het cellofaan erg nat. ik zag ook dat een heel klein stukje van de aarde lijkt te schimmelen...wat moet ik hier aan doen

 

- Ik heb wat plantjes bij de lidl gekocht onder andere gele en groene courgette. nu staan deze plantjes heel los en oppervlakkig in de grond. moet ik hier nu iets aan doen of is dat normaal bij courgette?

 

- Ook heb ik net nog worteltjes en kropsla zaadjes gepoot, nu was de instructie niet duidelijk dus heb ik deze potjes ook maar afgedekt met cellofaan maart is dit eigenlijk wel ok?

 

nou dit waren ze voor dit moment

alvast bedankt voor jullie reacties

Geplaatst:

Ik zou de cellofaan van

http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.

Geplaatst:

- mini suiker mais : verwijderen

 

- koriander zaadjes gaatjes in het cellofaan. ik zag ook schimmel...wat moet ik hier aan doen: Overnieuw zaaien

 

- nu staan deze plantjes heel los en oppervlakkig in de grond. moet ik hier nu iets aan doen: Iets dieper planten

 

- Ook heb ik net nog worteltjes en kropsla zaadjes gepoot, nu was de instructie niet duidelijk dus heb ik deze potjes ook maar afgedekt met cellofaan maart is dit eigenlijk wel ok? Sla kan met wat gaatjes in de cellofaan wortel gewoon buiten.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Ik zou het cellofaan weghalen, waarschijnlijk zit dit er te dicht bovenop.

Probeer eens een minikasje te maken van een halve petfles, werkt perfect.

Dopje kan er af om te luchten

 

Koriander duurde bij mij ook iets langer voordat het opkwam, nu komen er sprietjes boven.

Sla en worteltjes kunnen nu gewoon in de vollegrond.

 

Suc6!!

Geplaatst:
  • Auteur

bedankt voor de tips, ga het gelijk doen

Geplaatst:

Aardappels poot je en sla en worteltjes zaai je.

Met vriendelijke groet,

Wim.

Geplaatst:
  • Auteur

ik poot alles

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic