voorzijde tuin Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/1903-voorzijde-tuin/ Meer opties om te delen... Volgers
nick86 Leden Geplaatst: 15 november 201312 j Hoe heb jij de aarde opgevuld? Met bestaande grond van het land of nieuwe grond toegevoegd? Hoe groot zijn jou verhoogde bedden?
nick86 Leden Geplaatst: 15 november 201312 j Hoe heb jij de aarde opgevuld? Met bestaande grond van het land of nieuwe grond toegevoegd? Hoe groot zijn jou verhoogde bedden?
BonTon Leden Geplaatst: 15 november 201312 j (aangepast) Hoe heb jij de aarde opgevuld? Met bestaande grond van het land of nieuwe grond toegevoegd? Hoe groot zijn jou verhoogde bedden? Om de paden aan te leggen heb ik rivierzand gebruikt, het zand van het tegelpad verwijderd en in de bakken gedaan. Vorig jaar heb ik er 5 kuub compost in verwerkt, de grond is nu redelijk los. Aankomend jaar gaat er twee kuub op. Na verloop van tijd komt er een tweede laag bankiraiplanken op. 15 november 201312 j aangepast door BonTon
BonTon Leden Geplaatst: 15 november 201312 j (aangepast) Hoe heb jij de aarde opgevuld? Met bestaande grond van het land of nieuwe grond toegevoegd? Hoe groot zijn jou verhoogde bedden? Om de paden aan te leggen heb ik rivierzand gebruikt, het zand van het tegelpad verwijderd en in de bakken gedaan. Vorig jaar heb ik er 5 kuub compost in verwerkt, de grond is nu redelijk los. Aankomend jaar gaat er twee kuub op. Na verloop van tijd komt er een tweede laag bankiraiplanken op. De bakken zijn: 240 cm bij 145 cm. Ik heb de breedtematen van de bogen aangehouden zodat ik kan overkappen. De hoogte van de bogen kan ik instellen door ze dieper de grond in te drukken 15 november 201312 j aangepast door BonTon
nick86 Leden Geplaatst: 15 november 201312 j Hoe heb jij de aarde opgevuld? Met bestaande grond van het land of nieuwe grond toegevoegd? Hoe groot zijn jou verhoogde bedden? Om de paden aan te leggen heb ik rivierzand gebruikt, het zand van het tegelpad verwijderd en in de bakken gedaan. Vorig jaar heb ik er 5 kuub compost in verwerkt, de grond is nu redelijk los. Aankomend jaar gaat er twee kuub op. Na verloop van tijd komt er een tweede laag bankiraiplanken op. De bakken zijn: 240 cm bij 145 cm. Ik heb de breedtematen van de bogen aangehouden zodat ik kan overkappen. De hoogte van de bogen kan ik instellen door ze dieper de grond in te drukken Aah ideaal! Je hebt het inderdaad mooi betegeld. Geeft gelijk een mooie nette uitstraling aan de tuin. Daar hou ik van! Ik moet nog even wacht hoe mijn tuin er uit komt te zien. Maar ik ben van plan stap voor stap ook bakke te maken. Ik begin er met 4 denk ik en de rest gewoon omspitten en zaaien met paden er tussen. (denk dat mijn paden niet zo mooi worden als die van jou maar toch) Maar leuk! Bedankt voor je reactie!
Aanbevolen reacties