Ga naar inhoud

Sebass & Mariëlle's moestuin

  • updates
    2
  • reacties
    5
  • bezoekers
    771

Voortgang


sebass

5914 weergaven

Vandaag weer gewerkt in de moestuin. Het geklus vordert goed en het einde komt in zicht.

De eerste zaden zijn ook opgekomen. In ongeveer een week tijd dus dat is mooi snel. De eerste spinazie, paarse bloemkool, savooie kool en de pluk sla is boven. Komende week de koolkragen en insectennetten plaatsen zodat de kolen niet meteen het slachtoffer worden van de insecten. Tegen de vogels bij de stambonen een vogelnet geplaatst anders ben ik die straks ook kwijt.

 

Voor de klimmers de eerste trellis geplaatst. Deze had ik nog liggen. De bakken die er naast staan worden ook allemaal voorzien van trellis.

14038008765_74705b6e13.jpg

 

Met kippengaas een compost bak gemaakt.

14034827241_854120c1c3.jpg

 

En begonnen om de looppaden te voorzien van boomschors om zo het gras en onkruid onder controle te houden.

14014898386_76bbe38341.jpg

 

14034846131_4be35159b4.jpg

3 reacties


Aanbevolen reacties

Jane Doe

Geplaatst:

Ziet er mooi uit, netjes.

Wat zijn dat voor groene zakken/bakken en waar zijn die te koop?

Mari

Geplaatst:

Dat schiet goed op, ziet er heel netjes uit

sebass

Geplaatst:

Dank je

 

De groene zakken zijn voor het kweken van bonen. De Tonkin stokken komen deze week binnen en dan kunnen de bonen de grond in. Is ook al hard nodig want ze schieten thuis de propagators uit De zakken zijn van het merk Garland en heb ik via Urban Farm. De stokken klik je in een houder die bij de zak wordt geleverd.

Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...