Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Ik ben in deze droge tijd er druk mee bezig om een plan voor regenwateropvang te maken. Het plan om daar wat aan te doen is er al langer. Alleen wil ik wat verder dan het plaatsen van een regenton. Dus ik ben er nog even mee bezig voordat er echt wat gaat gebeuren.

 

Mijn man heeft in het "grote probleemgebied" een gat van bijna 2m doorsnee en 70 cm diep gegraven, om de grote yucca te verwijderen. Dat er wortels van de beukenboom die we vorig jaar hebben laten kappen in de weg zaten maakte het niet makkelijker. Hij denkt dat hij alles heeft gevonden. Ik moet het zand nog zeven wat hij heeft weggeschept en er een plaats voor vinden. Ben benieuwd wat er nog aan verrassingsyucca's boven gaat komen.

 

Het ziet er nu letterlijk uit als of er een bom heeft ingeslagen. Eerst lag er een grote hoop (van het frezen van de beukenstonk) en nu ligt er een krater. Ik hoop dat ik gauw weer een aanzienlijke plek hiervan kan maken. Het ligt tenslotte direct naast de weg en de inrit.

 

2012-04-08-19081028621333971470.jpg

 

Het plan is om daar een regenwater-infiltratie-plek te creeëren - het gat is er nu toch al. Dat zullen eventueel overgebleven stukken yucca niet leuk vinden. Meerdere vliegen in een klap dus. En ik heb een plek waar mijn man voorlopig alles blad wat hij bij elkaar veegt kan bljiven neerleggen in plaats van het in de container te laten verdwijnen (wat mij dan weer kwaad maakt).

 

Aangezien de afgrenzing tussen border en gras nu toch al moest wijken bij het verwijderen van de yucca heb ik besloten om gauw nog wat extra gras in te pikken voor de tuin. Droog commentaar van mijn man: "Markeer het maar, dan leg ik de stenen wel op de gewenste plek."

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.