Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Wat groeien ze snel! Te snel?

Ik wilde ook weer eens een plaatje van de voortgang plaatsen, en terwijl ik de foto's vergelijk met die van vorige keer zie ik dat de plantjes bijzonder hard gegroeid zijn. De vorige foto's zijn van 9/2 oftewel 9 dagen terug (edit: 10 dagen bedoel ik). De meeste pepers, chili's en paprika's beginnen aan het 3de bladpaar en sommigen zelfs al aan het 4de bladpaar. Het duurt niet lang meer of ze groeien de kweekkast uit! Wellicht de temperatuur nog maar iets terugschroeven, die is nu redelijk stabiel rond de 18 graden.

Ook de artisjokken en aubergines worden best al groot. Aubergines is de eerste keer voor mij, dus heb ook geen idee hoe dat er uit hoort te zien. Vooralsnog komen er aan weerskanten enorme bladeren aan, zal wel goed gaan lijkt me!

P115063876971392835099.JPG

P115063955381392835109.JPG

P115064090901392835117.JPG

4 reacties

Aanbevolen reacties

Dirk0229

Leden

Geplaatst:

Ziet er toch goed uit! Zeker onder led-verlichting.

palmera

Leden

Geplaatst:

ziet er goed uit !!

Stan

Leden

Geplaatst:

Gaat goed hoor Marcel. Je pepers kan je strak altijd ook nog wat dieper planten bij het ompotten(dan heb je super compacte planten).

Marcel

Leden

Geplaatst:

Gaat goed hoor Marcel. Je pepers kan je strak altijd ook nog wat dieper planten bij het ompotten(dan heb je super compacte planten).

 

Dat lijkt me een goed idee. Dan staan ze meteen wat steviger ook, hoewel de steeltjes nu ook al best wel stevig ogen.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.