Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De kapucijners (ik wil steeds capucijners spellen, wat is dat toch?) groeien langzaam maar zeker. Nog geen vreterij. Ze leunen gezellig tegen hun hek. Sommigen houden zich al vast met hun sliertjes. 

 

Verder heb ik 5 dagen geleden zo'n beetje alles gezaaid wat volgens de verpakking in maart binnen gezaaid kon worden. De potjes staan in huis voor het raam op het zuiden. Als de zon niet schijnt, doet de vloerverwarming zijn werk. En dus... zag ik vandaag al de eerste gekiemde plantjes. Courgette, pompoen, stokroos en zonnebloem zijn de eersten. Dat gaat snel!

 

Buiten komen de knoflook en de ui al op. Wel loopt er een merel in het bed rond te stampen en met zijn snavel aan sprietjes te trekken. Ook smult hij regelmatig van de wormen die hij enthousiast omhoog stampt. We hebben ze een week of twee geleden uitgezet, hopelijk zitten er een boel diep genoeg onder de grond om aan dit lot te ontsnappen. 

 

Verder is het gewoon lente en het is prachtig om alles uit te zien lopen. Struiken, fruitbomen, bloembollen. Ik geniet, heb veel tijd om in de tuin te zijn omdat mijn nieuwe baan voorlopig nog niet van start gaat. De tent is gesloten, dus ik kan lekker wieden en van het mooie weer genieten.

20200331_174622.jpg

20200403_180638.jpg

20200408_163100~2.jpg

20200401_155448.jpg

0 reacties

Aanbevolen reacties

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.