pompoenen en kalebassen
Mooi zo'n kans een blog te maken. Gaat best tijd inzitten om de boel op een rijtje te krijgen, maar dan heb je ook wat .
Dit jaar, geïnspireerd door Jet haar pompoenen"bed", van takken wat er zo mooi uitziet, hebben wij deze stadse oplossing gevonden, bij gebrek aan takwerk werd het hekwerk.
Ik wilde eens wat soorten uitproberen en wilde wat anders, rustige kleuren. Dat werd voornamelijk wit en wat groen. Nu het najaar nadert, heb ik spijt geen oranje gezaaid te hebben. De soorten waren bedoeld als sier, wij zijn, nog, onbekend met het eten hiervan.
Gezaaid op 23 april.
De volgende bewoners zijn onder achter, tussen het blad te vinden:
De mini witte tulband, is zo,n 8 cm groot, eetbaar en klimt graag. Mag ik u voorstellen: "Baby Boo"
Sierkalebas "Nest Egg", op struisvogeleieren lijkend, niet eetbaar
Courgette "Italian Edible", van horen zeggen lekker, ben er zelf nog niet aan begonnen. Had deze genomen omdat ze slangvormig zouden zijn, echter doordat ze bij ons klimmen, groeien ze recht. Dat is wel weer een voordeel met schillen. Deze groeit door het hek heen.
De bitter gourd kalebas zou alleen in kas groeien, inderdaad, veel meer dan een beetje blad maken, gebeurt er weinig.
"Birdhouse bottle ", niet eetbaar. Wie weet gaan we er nog wel vogelhuisjes van knutselen
"Sweet dumpling, klein en eetbaar
Heb ook geprobeerd komkommer hier tegenaan te laten groeien maar die verpieterde helemaal. Heb hem toen op de composthoop geslingerd. Echter komkommer gaf het niet op en heeft zich daar genesteld en al veel vruchten geleverd
20 juni nog gezaaid om komkommer te vervangen; Helaas niet genoteerd welke soort
1 Comment
Recommended Comments