pet Geplaatst: 29 september 2013 Geplaatst: 29 september 2013 Is het ook mogelijk om druiven rechtstreeks te wecken? Dus zonder toevoeging van het een of ander?Of werkt dat niet? Ik dacht er dan later druiventaart van te kunnen bakken. Quote
thea Geplaatst: 29 september 2013 Geplaatst: 29 september 2013 Volgens mij wel zou er wel citroen zuur bij doen.En je kan ze rauw in de weckfles doen,net zo als pruimen op sap. Quote http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.
pet Geplaatst: 29 september 2013 Auteur Geplaatst: 29 september 2013 Dank je. Hoeveel citroenzuur zal ik er dan bij doen op een kilo druiven?En hoe lang zal ik ze wecken? Quote
thea Geplaatst: 29 september 2013 Geplaatst: 29 september 2013 Ik doe altijd een zakje van dr oekter 5 gram.De pruimen doe ik wekken 30 min op 80 graden. Quote http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.