Geplaatst: 8 oktober 201312 j Omdat er nu veel pompoenen rijp zijn (en omdat de vriezer al vol zit met puree en soep) heb ik vandaag een heerlijke pumpkin pie gemaakt! Ik heb het volgende recept gevolgd: http://kokenvoormijndochter.nl/2010/11/15/pompoentaart-pumpkin-pie/ En zo ziet ie er uit! Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 8 oktober 201312 j Yammie die ga ik maken, er lig hier nog een pompoen te wachten voor tja .... die ga nu in de pie.
Geplaatst: 8 oktober 201312 j Auteur Ps. de baktijd is trouwens wel flink langer dan in het recept vermeld staat. Hier heeft ie 45 minuten langer in de oven gestaan. De vulling schijnt ook wel wat vochtiger te moeten zijn en moet eerst goed afkoelen voor je hem snijdt. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 8 oktober 201312 j ziet er heerlijk uit ga het recept opslaan een beginner moet toch ergens beginnen en door jullie lukt het ook
Geplaatst: 10 oktober 201312 j Yum! Ik heb hem ook opgeslagen, dat wordt volgende week even uitproberen Love at first bite!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.