Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

In de praktijk hoor ik er weinig over, maar volgens resultaten op Google is het bij veel meer groenten en vruchten mogelijk al ik eerst dacht.

 

ZADEN OOGSTEN UIT GROENTEN.

 

Ik heb al wel eens uit supermarkt tomaten gezaaid en kreeg hier gewoon smakelijke tomaten aan. Ik heb de in 2012 gezaaide zomerwortelen in 2013 laten bloeien en zaden geoogst. De zaden waren kiemkrachtig en vandaag heb ik de rest in de voortuin gezaaid.

 

Nu wil ik dit eigenlijk met meerdere soorten groenten proberen, ik heb zo vorig jaar knoflookteentjes gezaaid en wil hiermee experimenteren. (Dus laten bloeien en de bloemzaden oogsten)

 

Dit jaar koop ik de "Indigo Rose" tomaat (paars) en hier wil ik hetzelfde mee doen. Ik heb intussen een gele tomaat binnen gezaaid en wacht nog af of de zaailing doet wat die moet doen (bloemknoppen vandaag geconstateerd) Zijn tomaten zaadvast?

 

Ook de Mammoth pot wil ik misschien 1 of 2 plantjes laten bloeien om verder te kweken.

 

Iemand ideeën en ervaringen? Dan experimenteer ik ondertussen lekker verder.

Een dag niet gezaaid is een dag niet geleefd.

Trotse oprichter en voorzitter van Stichting OKids

Geplaatst:

En ook hierover zijn al meerdere topics geopend.

Dus met een beetje zoeken vindt je die info wel Ken!

Bijvoorbeeld als je zoekt op: Zaden oogsten

Geplaatst:

Ken, er zijn toch héél recente topics die dit behandelen ? Die moet jij toch ook gezien hebben ? En verder ook een heel aantal oudere.

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...