Jump to content

Featured Replies

Posted

Mijn kidneybonen beginnen nu mooi drogen en dus begin ik ze plukken. Alleen ze komen zo hard uit de schil. Hoe krijg ik ze meer eetbaar? gewoon laten drogen? Of laten wellen voordat ik ze in de pan gooi? Of kan ik ze in pan mee bakken?

 

Alvast bedankt voor jullie reactie!

Gedroogde bonen (kidney of andere) kun je het beste overnacht wellen om ze beter verteerbaar te maken. En dan koken, al dan niet in snelkookpan, en bijv. in een roerbakschotel ofzo gebruiken.

Begonnen met moestuinieren en zaadjes te ruil? Doe mee met de zadenenvelop NL 2017

ja, super, 8 uur wellen en dan in de snelkookpan een minuutje of 30 en dan niet de druk eraf halen maar langzaam laten afkoelen (anders ontploffen je bonen )

  • Author

Top! Ga ik dat doen! Dank jullie wel!

Bij het wellen een scheutje citroensap oid aan het water toevoegen verbetert de afbraak van schadelijke stoffen wat extra.

Begonnen met moestuinieren en zaadjes te ruil? Doe mee met de zadenenvelop NL 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...