Geplaatst: 11 februari 201510 j Hier enkele van mijn walnoot enten! De onderstammen zijn op gekweekt in p9 Eerst klassiek zadel enten (Zie eerdere beschrijving) daarna insmeren met lak balsum of was.Waarna ik er een plastic zak er over doe voor een hoge lucht vochtigheid. Nu ga ik de wortels bij verwarmen met een verwarmingsdraad.
Geplaatst: 11 november 201510 j Hoe is het verlopen? Mijn tuinavonturen op http://www.dedolletuinder.be/
Geplaatst: 19 november 201510 j Auteur Van deze zijn er 4 van de 9 gelukt. Beetje jammer dus . Ook nog enkele geoculeerd vorig jaar zat ook ongeveer op 50%. vooral het vergroeien is nogal een dingetje. Ik stop er mee want het is specialistisch werk wat de nodige voorzieningen vraagt die heb ik niet en zijn te duur voor een particulier
Geplaatst: 20 november 201510 j Dat is jammer. Als er veel kosten aan is verbonden dan kan je inderdaad beter er mee stoppen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.