Geplaatst: 23 februari 201510 j Leuk e-book met recepten voor van alles en nog wat, van brood in een pan, via tagliatelle en koekjes naar zelfgemaakte bouillonblokjes en nog veeeeeel meer. Voor elk wat wils. "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Geplaatst: 23 februari 201510 j Wat leuk!'k Snap alleen niet hoe ik zoiets op kan slaan, kun jij of iemand anders dat even uitleggen? bedankt, Miekje Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen... Groetjes! Meekje
Geplaatst: 23 februari 201510 j Naam en email invullen en dan komt de downloadlink, hierbij de directe link http://thuismaken.nl/wp-content/uploads/eBook-ThuisMaken.pdf .
Geplaatst: 23 februari 201510 j Dank je wel! Wees jezelf, er zijn al zoveel anderen... Groetjes! Meekje
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.