Geplaatst: 6 maart 201510 j Hoe schermen jullie je peulen af tegen vogels ,gewoon een net er over helpt toch niet
Geplaatst: 6 maart 201510 j ik heb voor de hele bouw een vlieger. Terrorhawk heet dat ding, google maar eens.als je alleen de vlieger koopt valt de prijs wel mee. Gewoon op een oude telescoophengel vastmaken.Geen vogel meer gezien vorig seizoen. Groeten Ben Onderkoffer,Wie zaait zal oogsten.
Geplaatst: 6 maart 201510 j ,gewoon een net er over helpt toch nietAfschermen met een net gaat prima als je er maar voor zorgt dat het net redelijk strak staat en vrij blijft van de peulen. -- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --
Geplaatst: 7 maart 201510 j ja, een paar boogjes van elektrapijp op bamboe stokken schuiven en dan het net er over werkt prima
Geplaatst: 7 maart 201510 j Ik zaai er altijd wat te veel, zet schuin tegen het gaas klein snoeihout over de ingezaaide peulen zodat ze minder vlot bereikbaar zijn en hang slingers rood/wit gestreept afspanlint aan het gaas. Tegen de tijd dat dat zijn effect verloren heeft, staan de peulen boven.
Geplaatst: 8 maart 201510 j De vogels in mijn tuin zijn minder goed “opgevoed” en trekken zich van rood/witte veiligheidslinten weinig aan. Integendeel, het maakt hun nieuwsgierig en trekt ze juist aan!
Geplaatst: 8 maart 201510 j Misschien komt het doordat onze katten ook nogal gebiologeerd zijn door dat lintje en daardoor in de buurt blijven hangen
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.