Geplaatst: 18 maart 201510 j Ik ben een 50-jarige aangespoelde Belg 27 jaar woonachtig en Nederland. We hebben al jaren een moestuin maar te weinig tijd en ik was het beu om telkens in m'n verlof het onkruid te moeten verwijderen,ik genoot dus niet echt veel meer van mijn Moestuin. Vorig jaar hebben wij dus besloten om 1 vierkante meter moestuinbak te zetten om dit even uit te proberen,dit beviel ons veel meer omdat het overzichtelijker was. Ondertussen heb ik mijn moestuin deze jaar volledig omgebouwd met moestuinbakken. Ik gebruik ook de iPad app My POTAGER om alles goed bij te houden. Ik ben er alvast klaar want m'n eerste plantjes staan al in de bak . 18 maart 201510 j aangepast door Gast
Geplaatst: 18 maart 201510 j Welkom Leuk een makkelijke moestuin'er erbij..!! Zonder bijen geen leven..........!!! Groeten uit Friesland..!!
Geplaatst: 18 maart 201510 j Welkom en vast een mooie oogst. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.