Geplaatst: 25 mei 201510 j Beste mensen, Kan iemand me uitleggen hoe het werkt met dat ruilen? Mij lijkt het heel erg leuk!!
Geplaatst: 25 mei 201510 j Hoi victorhurxkens Het is een noordelijke forum bijeenkomst in Drachten waar we op 6 juni bij elkaar komen voor een gezellige dag op deze dag kun je onderling ook plantjes en zaden ruilen.
Geplaatst: 25 mei 201510 j Auteur aaah oke dat is duidelijk, dan houdt het op want ik woon in Limburg
Geplaatst: 25 mei 201510 j Je kunt ook gewoon ruilen via post met een forumlid Topic openen over wat je te bieden hebt, en over wat je zoekt.
Geplaatst: 25 mei 201510 j En aan "zaden-enveloppen" en zadendozen e.d. die op het forum georganiseerd worden. Meestal tussen oktober en april...dan is die behoefte meestal wat groter. In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 26 mei 201510 j Je hebt net de MTFD in zelhem van een paar week terug gemist. Maar die wordt vaker georganiseerd Wie weet komt er nog er nog eens een middag in belgië, vanuit limburg ook niet zo ver.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.