Geplaatst: 26 mei 201510 j Hallo, ik zal me even voorstellen,mijn naam is Judith na veel AH moestuintjes gekregen te hebben bij de boodschappen en deze allemaal gezaaid te hebben wat heel goed liep, sloeg het moestuinvirus toe! 2 grote bakken gekocht een klein rek voor alle tuinkruiden en een kas.Dacht je kan het maar beter gelijk groots aanpakken In de kas staan tomaten, aardbeien courgettes, rabarber , bleekselderij en wortels, gele en rode paprika's en pepers. In de kruidenkast peterselie selderij bieslook munt citroenmelisse koriander en bascilicum In de twee bakken, allerlei slasoorten waarvan er al heel wat kroppen geoogst en uitgedeeld zijn, zo hard groeit het.Verder spinazie andijvie radijs en klimcourgettes en artisjokken. Daarnaast heb ik nog een bramenstruik in de tuin en een bessenstruik. Daarnaast zijn uilen een grote hobby van me
Geplaatst: 26 mei 201510 j Welkom! Bij jou is het AH moestuingebeuren dus echt flink aangeslagen. Leuk hoor dat je het gelijk goed aanpakt. En natuurlijk jaloers op de kas.
Geplaatst: 27 mei 201510 j Auteur Hallo Erny, dankjewel! En ja het is idd flink aangeslagen. Met de kas ben ik zelf ook erg blij!Zo leuk om te doen dit
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.