Jump to content

Eindelijk mijn eigen moestuin


MM82

Recommended Posts

Hallo,

 

Wij zijn een jong gezin, wonend in de stad Zwolle.

 

Mijn oma woont buitenaf en deze week hebben we toestemming gekregen om ergens ons moestuintje te beginnen (ruimte genoeg)

 

De eerste meters zijn al omgespit.

 

Ik heb me hier dus maar aangemeld, aangezien ik wel wat ervaring heb, alleen is dat nog beperkt. Gelukkig bestaat er dan een moestuin forum en we hopen hier veel informatie weg te kunnen pikken en bij te leren.

 

Inmiddels hebben we al aardbeienstekjes, die gaan volgende week de grond in met een lading mest eronder. Ook sla, andijvie en boerenkool willen we dan gaan zaaien. Worteltjes kunnen ook nog toch?

 

Een goede schoffel is gekocht en verder gereedschap is aanwezig.

 

Iemand tips voor de grond? Er ligt nu een donkere bodem in (onder een dikke laag mos/gras, die eerst afgestoken word)

 

Ook tips wat we evt nog meer kunnen zaaien nu zijn welkom!

 

Mijn eerste kraamkamer (zie foto) is inmiddels ook al een feit. Andijvie (op de gok), boerenkool en winterbloemkool voorgezaaid

 

IMG-20150724-WA000154531437756974.jpeg

 

Groet M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...