Geplaatst: 18 november 201510 j ik heb een kiwie op mijn tuin staan de kiwie heeft eerst bij ons huis in de tuin gestaan als jonge plant na 4 jaar waren wij hem zat en hebben wij hem naar de volkstuin verplant , nu dus is hij 12/15 jaar verleden jaar heeft hij twee kiwie gegeven ik heb hem de afgelopen jaren niet gesnoeit .in dit voorjaar heb ik hem toe gesproken , fruit geven of je krijgt een bijl het heeft geholpen nu hangt hij vol met kiwies 50/60 st maar nu mijn probleem hoe snoei je een kiwie snoei je enkel de uitlopers waar aan de kiwie hangen op de hoofdtakken zoals je druif snoeit ,,of is het enkel de nieuwe lange takken weg snoeien tot aan de hoofd takde kiwie hangen nog aan de plant
Geplaatst: 18 november 201510 j Goedeavond, kijk eens op http://www.mwiarda.nl Dit was vroeger adviesburo van appeltern.Hierop vind je een compleet artikel over kweek / snoei / kiwisoorten. op http://www.houtwal.be staat ook erg goede informatie over aanschaf / verzorging van kiwiplanten. m.v.g.Hans.
Geplaatst: 19 november 201510 j Auteur bedankt voor de reactiedeze site heb ik gelijk bij mijn favorieten gezet veel informatie over de kiwi hoe te snoeien en veel ander fruit snoeigroeten robduke
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.