Geplaatst: 21 april 20178 j Op verschillende plaatsen, worden er bovennatuurlijke krachten toegeschreven aan gier van verschillende oorsprong.Kan iemand me duidelijk maken wat ik wanneer waarvoor gebruik?Heb vanmiddag even een emmer met brandnetel + water en een emmer smeerwortel + water klaargezet.
Geplaatst: 21 april 20178 j Voila, een overzicht van vele gieren en andere huismiddeltjes en hun toepassingen in de moestuin Zojuist de koolplantjes met sterk aangelengde brandnetelgier begoten. Groei, kooltjes, groei! Begonnen met moestuinieren en zaadjes te ruil? Doe mee met de zadenenvelop NL 2017
Geplaatst: 21 april 20178 j Bij 'bovennatuurlijke' krachten moet ik aan hele enge dingen denken. Zelf gieren maken is gewoon gebruik maken van in de natuur aanwezige stoffen.
Geplaatst: 21 april 20178 j Auteur Hartelijk dank voor de link, die lijkt zeer duidelijk. @Weknow, met een Abracadabra is het ook niet gelukt,
Geplaatst: 21 april 20178 j @Weknow, met een Abracadabra is het ook niet gelukt, Uh Wat bedoel je? Waar gaat dit over? In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 22 april 20178 j Auteur Oeps, sorry, ik heb de 2 zeer actieve modo door mekaar gehaspeld, dat is dan waarschijnlijk ook een abracadabra.Sorry.
Geplaatst: 22 april 20178 j Wat een verwarring! Wel grappig, Deerhounder. Je reageerde dus op Bit, terwijl je hem met mij verwisselde. Bit is moderator, inderdaad en zeer aktief op het forum en zeer gedegen en breed onderlegd over planten, kweken enz. enz. Ik ben geen moderator en bij vlagen aktief en vaak uitgebreid. Als je ons kent of ziet is er geen verwarring meer mogelijk. Die knappe vent, dat is Bit In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 22 april 20178 j Auteur Misschien komen we elkaar tegen ivm Aalterse Willy?Ik heb enkele paprika plantjes voor hem opzij gezet.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.