Geplaatst: 3 uren geleden3 u De chili/peren saus is lekker maar helaas heeft het een goor kleurtje. Bruin/beige. Absoluut niet aantrekkelijk. Verder nog pepergelei gemaakt. De pepers die ik dit jaar had waren gruwelijk heet. Dat vond zelfs mijn Surinaamse collega die voor de lol een madame Jeannette oppeuzelt. Dus ik heb de pepers met paprika gemengd. Nu nog chilisaus en wat drogen..
Geplaatst: 44 minuten geleden44 min Balen @boonie f Anders druppel je wat kleurmiddel erbij? Beetje frisse kleur eet net wat lekkerder. Hier is het goed gelukt. Mijn pan van 12,5 l was te klein dus verdeeld over 2. In laten dikken. Toen weer 1 pan. Mijn kinderen hadden heel veel mangojam dat dus voor deze inmaak was bedoeld, opgegeten. Dus helaas 2 perfect rijpe mango’s voor de sticky Rice opgeofferd… het mag wat kosten zo’n saus. Maar het resultaat mag er zijn. Het borrelde zo hevig in de kleinere pan (ook 6,5 liter hoor). Dat was best heftig. Om maar niet te spreken over de geur… Werd eindelijk dikker hier Heb het originele recept op de eerste pagina omgezet naar mijn hoeveelheid. En daarvan heb ik ipv 6 l water en azijn, 5 gedaan. Ook 5 kg suiker. Wel 300 gr zout en ook mango. Denk in totaal 6 mango’s. Het resultaat is 11 flessen van 750 ml en wat kleine flesjes. Fornuis vloer en pannen zijn alweer schoon. Gaat een stuk rapper dan de eerste x toen ik huilend van wanhoop en pijn om 22:30 u nog aan het boenen was 😆 och arme ik, dat was zo zielig. Heb nu alleen een loeihete neus en onder mijn oog een brandplek toen de saus opspatte in mijn gezicht. Heel genadig van afgekomen. Huis ruilt alleen enorm naar azijn hoor ik van iedereen die langs loopt. Dus zit nog even in de kou met alles open.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.