Geplaatst: 2 mei 20187 j Beste medetuinders, Mijn paar weken geleden gekocht mini komkommers beginnen te verbleken.Weet iemand hier waarom.Of is het nog te koud voor komkommers. Aseel
Geplaatst: 2 mei 20187 j Ben je toch weer aan het moestuinieren Die druppeltjes op het blad werken als lensjes als de zon erop schijnt. En daardoor krijg je brandplekjes.Beter niet sproeien als ze in de zon staan. En ja: het is nog wel koud. Gisteravond waarschuwden ze hier voor vorst aan de grond. "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Geplaatst: 2 mei 20187 j Auteur Hoi speets Ik bedoel de vrucht komkommer beginnen vanaf puntje te verbleken. Heb mijn moestuin opgegeven . Wegens omstandigheden. Ik doe het nu in de tuin.met mijn broertje. Heb een mini tunnelkas. Aseel
Geplaatst: 2 mei 20187 j Ze zijn wellicht niet bevrucht. Wel leuk zeg, zo vroeg komkommers. Hier heb ik ze pas gezaaid. Een maand later dan gepland
Geplaatst: 2 mei 20187 j Hebben de meeste komkommers niet parthenocarpische vruchten? (vruchten die vormen zonder bevruchting)Ik vermoed dat het door de koude komt. Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 3 mei 20187 j Juist. Hier geen parthenocarpe komkommers. Heb geen serre en de rassen voor buitenteelt hebben wel bevruchting nodig.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.