Aggravath Geplaatst: 15 mei 2018 Geplaatst: 15 mei 2018 Korte vraag: Iemand enig idee hoe ik er voor zorg dat mijn amarylis recht groeit? Een stokje kan niet door de bol.. Bedankt alvast! Quote
speets Geplaatst: 15 mei 2018 Geplaatst: 15 mei 2018 Dat stokje steek je naast de bol tegen de binnenrand van de pot. Of anders tussen binnen- en buitenpot, aan de tegenovergestelde kant, en dan een lijntje spannen.En geregeld draaien natuurlijk, want dat zal de oorzaak zijn? Succes. Quote "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.