Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Goeden dag,

 

Dit jaar wil ik het ook eens gaan proberen... Yacon.

 

Nu vroeg ik mij af of iemand misschien wat rode bolletjes van de plant te koop heeft voor mij?

Ik dacht aan een stuk of 4.

 

Ik hoor het graag!

 

Mvg mirjam

 

*Ik ben voorzien ondertussen:)*

aangepast door Gast

Geplaatst:

Als je dit voorjaar naar de moestuinforumdag komt dan zijn er geheid mensen die bolletjes (dan al plantjes) voor je hebben. Ik heb ze zelf bijv. ook liggen. Maar wel veilig in een grote bak met licht vochtig zand, ingegraven in de tuin. Die haal ik er voorlopig nog niet uit, want ze kunnen niet veel kou hebben. En als je ze nu al oppot en warmer zet dan heb je in no-time veel te grote slungelige planten.

Geplaatst:
  • Auteur

Ja, misschien ben ik ook wat vroeg met m'n vraag... Maar ben nu bezig met t plan voor het volgende seizoen... heb al een paar keer getwijfeld om eens naar de mtfd te gaan, maar tis echt enorm uit de buurt:)

Maar miss dan dit jaar nog een extra reden, ik ga er nog eens over na denken.

Geplaatst:

Ik moet er meer dan een uur voor rijden en het is het elke keer waard. Veel mensen rijden ook met een ander in de auto , dat maakt de rit gezelliger.

Ik kan de mtfd in iedergeval aanraden, leuke mensen, lekker eten en altijd leuke deals ik zelf heb geen yacon, ik heb alleen aardpeer voor je eventueel

Geplaatst:

Meerijden naar de MTFD is vaak ook een optie, wanneer je de 1.5 uur naar Zelhem alleen niet zo ziet zitten. Volg daarvoor het carpooltopic! Zo kom ik zelf vanuit Gouda, verwacht ik dit jaar in Woerden (of iets meer naar het Noord-Westen) een lifter mee te kunnen nemen, maar heb ik soms nog wel plek voor een derde persoon (hangt een beetje af van de hoeveelheid ruilmateriaal en eten dat heen-en-weer gaat: als ik veel grote fruitstruiken/bomen -op verzoek- meeneem vanaf Fruitbomen.net dan wordt het lastig).

  • 4 weken later...
Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt voor het meedenken:) heb het datum topic in de gaten gehouden, maar Pasen moet ik helaas werken dit jaar...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.