Jump to content

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Posted

Hi all, 

 

De afbeelding zegt denk ik genoeg.

 

Het betreft een Abrikoos. 

 

De witte strepen lijkt schimmelvorming. Is dit ernstig? Zo ja, wat is het en hoe (biologisch) te voorkomen/bestrijden? 

 

Alvast bedankt! 

IMG_20200314_105404.jpg

IMG_20200314_115243.jpg

Edited by Ğřěěň
Extra foto toegevoegd

  • Author

Goedemorgen, bedankt voor je reactie.

 

Helaas is de foto geüpload met lage resolutie, maar ingezoomd op mijn telefoon lijken het schimmeldraden óp de tak.

Ik kan barstvorming niet uitsluiten, gezien ik hier geen kennis van heb 😃

 

 

Geen bekend schimmel. Maar ook geen bast die ik dan als van abrikoos waarvan jonge takken verhouten kan herkennen. Met andere woorden: Ik kan dit verschijnsel eigenlijk niet goed plaatsen.

 

Zou het kunnen dat de boom gekocht is met een beschermende was of waxinelaagje tegen uitdroging en dat dat nu door de groei is gaan barsten?

 

Wat ik verder op de foto zie aan knoppen en takjes ziet er niet ongezond of aangetast uit. Zou me zelf geen zorgen maken.

 

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

  • Author

Dankjewel voor de reacties. Ik zal het eens proberen te verwijderen met een mesje ofzo. Kijken of het terugkomt 😃

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...